איש עסקים

תחומי עיסוק ומקצועיות

למשרד ניסיון רב בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי השונים, בניהם: ליטיגציה, בנקאות,  במקביל, המשרד מתמחה ומוביל בתחום הגבייה וההוצאה לפועל. במשרד פועל צוות של עורכי דין בעלי ידע וניסיון רב בתחומם, הנעזרים במערך רחב של מתמחים וצוות מקצועי נוסף. לצוות המשרד יכולת לטפל ביעילות הן בתביעות משפטיות מורכבות והן בכמות גדולה של תיקי חובות קטנים.

מחלקת ליווי משפטי

המשרד מלווה חברות רבות וארגונים וכן תאגידים בייעוץ משפטי שוטף. תחומי הליווי המשפטי של המשרד רחבים, וערוכים לשלוח נציגים של המשרד לוועידות שונות אשר נערכות אצל הלקוחות.

בסיס לקוחות רחב

למשרד בסיס לקוחות רחב מכל מגזרי המשק, להם מספק המשרד גם שירותי  יעוץ או גבייה בפריסה ארצית. בין לקוחותיו של המשרד ניתן למנות את חברות הדפוס המובילות, אולמות אירועים, מכוני יופי, ומשרדי שילוח ומכס בינלאומיים.

 

משרדנו מורכב מעורכי דין, מזכירות, סטודנטים, עובדי הוצאה לפועל, קבלנים חיצוניים, חוקרים פרטים, תופסי רכבים ,שליחים, אנשי תמיכה למחשבים ועוד.

ללקוחות בעלי היקף משמעותי ניתנים שירותים על ידי צוות ייעודי המוקם לצורך מתן שירותים ללקוח זה. מטרת הקמת צוותים ייעודיים אלו הינה מתן שירות טוב ויעיל ללקוח, תוך שימת דגש על הבנה עמוקה של צרכי הלקוח, ומקסום היכולת לפעול לטובתו. מבנה המשרד מאפשר קליטת לקוח בכל סדר גודל והקמת מחלקה נפרדת עבורו באופן מיידי. בפועל, הדבר מאפשר לכל לקוח, בכל סדר גודלליהנות מגודלו של המשרד מחד, ולקבל יחס אישי וישיר מאידך